44322904
88628587
22395944

کار عجیب سارق مسلح چشم رنگی آبادان با زنها و دختران هنگام سرقت

یک مرد با چشم های رنگی به اتهام سرقت های مسلحانه از خانه آبادانی ها دستگیر شد.

باربری مرزداران
 

باز آبادان ، سرقت ها در آبادان همچنان ادامه دارد و به سرقت های سریالی تبدیل شده است.

یکی از این سارقان ناموس پرست بود. این سارق پتو بر سر مادر و دختر جوان انداخت تا مردان غریبه چشم شان به نامحرم نیفتد.

افراد مسلح که با در دست داشتن سلاح کلاشینکف وارد خانه آبادانی ها و خرمشهری ها می شدند همچنان با قدرت به سرقت های مسلحانه شان ادامه می دهند.

در پی وقوع چندین فقره سرقت مسلحانه طلا از خانه های آبادانی ها و خرمشهری ها در ماه های گذشته و اینکه گفته شده فردی چشم رنگی به اتهام سرقت های مسلحانه توسط پلیس دستگیر شده است ، یکی از اساتید دانشگاه آزاد آبادان ضمن تماس تلفنی باخبرنگار رکنا از سرقت مسلحانه ای که در 14خرداد برای خانواده اش رخ داده بود پرده برداشت. این استاد جوان در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار رکنا اظهار کرد که حدود ساعت 30: 14 مورخ 14خرداد ماه بود که خواهر ، برادر و پدر و مادرم در خانه در حال خوردن ناهار بودند که شخصی زنگ خانه مان را به شکل پیوسته به صدا در آورد و زمانی که برادرم به قصد باز کردن در وارد حیاط خانه شد 4 نفر که 2 نفر از آنها صورت هایشان پوشیده و 2 نفر دیگر صورت شان باز بود و یکی از آنها سلاح کلاشینکف در دست داشت وی را محاصره کرده و وارد منزل مان شدند.

بلافاصله یکی از سارقان طلاهایی که مادر و خواهرم داشتند را سرقت کرد و یکی دیگر از آنها که ادعای ناموس پرستی می کرد فوری یک پتو روی سرخواهر و مادرم کشید و گفت : نمی خواهم چشم نامحرم به آنها بیفتد و به خانواده ام اعلام کرد که اگر صدایشان در نیاید پس از سرقت بدون اینکه آسیبی به آنها بزنند از خانه خارج می شوند که ناگهان یکی از سارقان فریاد زد گاو صندوق را پیدا کردم!

آنها اقدام به سرقت گاو صندوق کرده و با خودرویی که جلوی در منزل منتظرشان بود از محل متواری شدند.

استاد جوان افزود: داخل گاوصندوق سرقت شده 7 سند ملکی و 3سند خودرو و دسته چک و همچنین 700 گرم طلا و پول نقد بود که همه آنها به سرقت رفت.

وی گفت :به دلیل وحشت به وجود آمده از این سرقت حال خانواده ام اصلا خوب نیست و شب ها دچارکابوس می شوند .

استاد دانشگاه افزود : چند روز پیش پس از کارهای چهره نگاری یکی از سارقان که چشم های رنگی داشت توسط پلیس آبادان شناسایی و دستگیرشد. این سارق در تمامی سرقت های مسلحانه در شهرهای آبادان و خرمشهر حضور داشته و هیچ وقت در مواقع سرقت صورتش را نمی پوشاند. این سارق چشم رنگی توسط تمامی مالباختگان نیز شناسایی و به بزه خود معترف شد. گفتنی است در چند ماه گذشته این چندمین سرقت مسلحانه ورود به عنف از خانه های شهروندان آبادانی و خرمشهری است و تمامی سرقت های صورت گرفته مشابه بوده و همه مالباختگان روایتی کاملا مشابه را بازگو می کنند. در تمام سرقت ها سارقان 4 یا 5 نفر بوده و از خودروی پژو پرشیا سفید رنگ برای سرقت شان استفاده می کردند.

امیدواریم هرچه زودتر دیگر اعضای این باند مخوف که ایجاد رعب و وحشت برای شهروندان آبادان و خرمشهری می کنند توسط پلیس شناسایی و دستگیر شوند

منبع

خط ویژه تماس مدیریت