44322904
88628587
22395944

خدمات باربری در تهران

اتوبار مرزداران

باربری مرزداران و اتوبار مرزداران دارای تجهیزات و امکانات کاملاً به روز متناسب با پیشرفت ها و تکنولوژی های روز دنیا آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی بوده و در صورت تمایل می توانید با مراجعه به شعبات متعددی که این باربری در تمامی مناطق تهران دارد یا با مراجعه به وب سایت رسمی این باربری نوع سرویس های مورد نظر را انتخاب نموده و با پرداخت هزینه های مناسب یک باربری و جابجایی بی دغدغه ای را به همراه داشته باشید  .

باربری مرزداران تهرانحمل بار به شهرستانحمل اثاثیه منزلحمل جهیزیهحمل مبلمانفقط با یک تماس

باربری مرزداران

 * نکات مهم در نگهداری از پارکت *

امروزه پارکت های چوبی یک از رایج ترین کفپوش ها در خانه ها و در شرکت ها می باشد . که زیبایی و دوام و قیمت مناسب را دارا است و این نکته را در نظر بگیرید که انواع پارکت ها در برابر ضربه و اشیاء نوک تیز مقاومت ندارند و سریعا آسیب می بینند . نحوه نگهداری آن ها نسبت به دیگر کف پوش ها به مراتب سخت تر است به این مورد در هنگام خرید توجه داشته باشید . برای از بین بردن لکه های نفتی ، روغنی و حتی آدامس می توانید از محلول های مخصوص استفاده کنید و لکه ها را از بین ببرید ولی این را در نظر بگیرید که انجام مداوم این کار باعث از بین رفتن پارکت ها می شود . برای نگهداری از پارکت باید بلافاصله وقتی مایعاتی بروی پارکت ریخته می شود سریعا با یک پارچه تمیز مایع رو پاک کنید که رطوبت به پارکت سرایت نکند چون وقتی مستقیم به چوب رطوبت می خورد  باعث ورق ورق شدن و دچار خوردگی  پارکت می شود. 

 

 

 باربری تهران یکی از مجهز ترین باربری ها در تهران می باشد که در مناطق مرزداران ، ستارخان ، کاشانی ، طرشت و فردوس شعب های فعال دارد که آماده خدمات به شما هستند تهجیزات موجود در باربری تهران متناسب با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا است که اثاث کشی رو برای شما مشتریان آسان کرده تا یه جا به جایی راحت را تجربه کنید . 

دیگر شعبات

باربری مرزداران

خط ویژه تماس مدیریت