44322904
88628587
22395944

قیمت سکه کاهش یافت

درحالی که قیمت سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در روزهای اخیر افزایشی بود اما امروز (۸ مرداد ماه) قیمت سکه کاهشی شد.

به گزارش کاماپرس، براساس گزارش اتحادیه طلا، جواهر و سکه تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید(امامی) نسبت به دیروز حدود ۱۶۰ هزار تومان کاهش یافته و به ۱۱ میلیون و ۱۰۰هزار تومان رسیده است. کاهش ۱۶۰ هزار تومانی هر قطعه سکه تمام بهار در شرایطی است که قیمت سکه از ابتدای هفته جاری صعودی بود، روز گذشته در بازار تهران، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۱۱ میلیون و ۳۴۰ هزار تومان فروخته شد، دوشنبه هم در بازار تهران قیمت هر قطعه سکه امامی با ۱۰۰ هزار تومان افزایش نسبت به روز یکشنبه، ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد. اما امروز و برخلاف روزهای گذشته، قیمت سکه کاهشی شده است و به ۱۱ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسیده است، ناگفته نماند که پنج شنبه هفته گذشته نرخ سکه تمام بهار آزادی فقط ۱۶۰ هزار تومان تا کانال ۹ میلیون تومان فاصله داشت و انتظار می رفت با آغاز این هفته روند کاهشی قیمت سکه ادامه یابد اما سکه مسیری صعودی را در پیش گرفت.

قیمت نیم سکه و ربع سکه

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، قیمت سکه تمام طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. روز گذشته نیم سکه ۵ میلیون و ۵۴۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان داد و ستد شد، درواقع فقط قیمت نیم سکه نسبت به روز گذشته افزایشی بوده است.
همچنین امروز (۸ مرداد ماه) قیمت هر اونس طلا با افزایش در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۹۶۰ دلار رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیاربه مبلغ یک میلیون و ۵۹ هزار تومان معامله می‌شود.

بیشتر بخوانید: باربری مرزداران خدمات اثاث کشی و جابجایی

خط ویژه تماس مدیریت