44322904
88628587
22395944

خدمات باربری در تهران

اتوبار مرزداران

باربری مرزداران و اتوبار مرزداران دارای تجهیزات و امکانات کاملاً به روز متناسب با پیشرفت ها و تکنولوژی های روز دنیا آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی بوده و در صورت تمایل می توانید با مراجعه به شعبات متعددی که این باربری در تمامی مناطق تهران دارد یا با مراجعه به وب سایت رسمی این باربری نوع سرویس های مورد نظر را انتخاب نموده و با پرداخت هزینه های مناسب یک باربری و جابجایی بی دغدغه ای را به همراه داشته باشید  .

باربری مرزداران تهرانحمل بار به شهرستانحمل اثاثیه منزلحمل جهیزیهحمل مبلمانفقط با یک تماس

باربری مرزداران

حمل و نقل وسایل شکستنی

 

یک ترفند خوب در اثاث کشی که باعث بهبودی بیشتر اثاث کشی شما می شود این که بعد از بسته بندی لوازم توسط لوازم بسته بندی با دقت که انجام شد. شما بیاید این لوازم را الویت بندی کنید که این کار از صدمه و شکستگی احتمالی جلوگیری می کند . این که در روی کارتان های بسته بندی شده نوع محصول و نام کالا را بنویسید و میزان حساسیتش که در حمل و نقل کارگران حواسشان باشد .

در هنگام اثاث کشی اول از همه وسایل شکستنی را ببرید و در ماشین مورد نظرتان بگذارید چون که در شروع اثاث کشی افراد انرژی و قدرتشان بالا است و وسایل شکستنی حساس اند به زور و حواس بیشتری نیاز دارند  برای همین خاطر اول از همه این وسایل شکستنی را جا به جا کنید تا صدمه نخورند .

 

 

 باربری تهران یکی از مجهز ترین باربری ها در تهران می باشد که در مناطق مرزداران ، ستارخان ، کاشانی ، طرشت و فردوس شعب های فعال دارد که آماده خدمات به شما هستند تهجیزات موجود در باربری تهران متناسب با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا است که اثاث کشی رو برای شما مشتریان آسان کرده تا یه جا به جایی راحت را تجربه کنید . 

دیگر شعبات

باربری مرزداران

خط ویژه تماس مدیریت