44322904
88628587
22395944

خدمات باربری در تهران

اتوبار مرزداران

باربری مرزداران و اتوبار مرزداران دارای تجهیزات و امکانات کاملاً به روز متناسب با پیشرفت ها و تکنولوژی های روز دنیا آماده خدمات رسانی به صورت شبانه روزی بوده و در صورت تمایل می توانید با مراجعه به شعبات متعددی که این باربری در تمامی مناطق تهران دارد یا با مراجعه به وب سایت رسمی این باربری نوع سرویس های مورد نظر را انتخاب نموده و با پرداخت هزینه های مناسب یک باربری و جابجایی بی دغدغه ای را به همراه داشته باشید  .

باربری مرزداران تهرانحمل بار به شهرستانحمل اثاثیه منزلحمل جهیزیهحمل مبلمانفقط با یک تماس

باربری مرزداران

^ ترفند های تمیز کردن یخچال ^

یخچال به دلیل یک وسیله خیلی مهم در آشپزخانه تلقی می شود و پر استفاده و این کار باعث می شود که در مدت کوتاه خیلی زود کثیف می شود . ترفند های در تمیز کردن یخچال وجود دارد که باید رعایت کنید : پ

  • اگر یخچال شما روی پالت چوبی هست ، باید اول از همه این پالت را از زیر یخچال خارج کنید و پایه های مخصوص یخچال را نصب کنید . 
  • در هنگام خارج کردن قفسه ها و کشو ها حواستان جمع باشد که به بدنه یخچال برخورد نداشته باشد و موجب صدمه بشود . 
  • اگر گرد و غباری در داخل کابین یخچال وجود داره آن را با جارو برقی گرد گیری کنید و بعدا شروع به شستن کنید .
  • در موقع شست و شو آب به هیچ وجه به مدار برقی و موتور یخچال برخورد نداشته باشد و اگر هم برخورد داشت سریعا خشک کنید . 

یک نکته مهم اینکه بعد از شست و شو حتما نوار های یخچال که داخلشان آب رفته را خشک کنید که اگر نکنید میزان چسبندگی شان کم و کم می شود . چ

 

 باربری تهران یکی از مجهز ترین باربری ها در تهران می باشد که در مناطق مرزداران ، ستارخان ، کاشانی ، طرشت و فردوس شعب های فعال دارد که آماده خدمات به شما هستند تهجیزات موجود در باربری تهران متناسب با پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا است که اثاث کشی رو برای شما مشتریان آسان کرده تا یه جا به جایی راحت را تجربه کنید . 

دیگر شعبات

باربری مرزداران

خط ویژه تماس مدیریت